Medycyna

Pandemia zakrzepicy? Lekarze alarmują!

Zakrzepica związana z pandemią COVID zbiera śmiertelne żniwo. Lekarze zauważają związek tej choroby z infekcjami SARS-CoV-2. Wiele osób szuka także związków zakrzepicy ze szczepieniami.

r e k l a m a

Lekarze w całej Polsce odnotowują wzrost liczby przypadków zakrzepicy. Dotyczy ona głównie osób które przechodziły COVID.

Zakrzepica na początku nie boli, rozwija się skrycie i dlatego jest tak podstępna. Ale kiedy skrzeplina zablokuje duże naczynie żylne, wtedy noga zaczyna puchnąć i boleć. To właśnie jeden z głównych objawów. Jeśli ta skrzeplina popłynie dalej, do płuc, może też pojawić się tzw. ból opłucnowy, ból przy głębokim oddychaniu. Jest to najczęściej objaw tworzącego się zawału płuca, który bezpośrednio zagraża życiu – mówi prof. Marcin Kurzyna.

Poza bezpośrednim związkiem z zakażeniem COVID, wiele osób doszukuje się jej przyczyn w szczepieniach. Lekarze jednak nie potwierdzają tego związku.

Źródło: Newseria.pl/PP

fot. ilust.

Jeden komentarz do “Pandemia zakrzepicy? Lekarze alarmują!

  • Kolejna propaganda ! Lekarze nie potwierdzają związku zakrzepicy z przyjęciem szprycy na covid-19 ! Początkowo potwierdzali że po zaszczepieniu nie zachorujesz. Potem, że zachorujesz, ale przejdziesz łagodnie i nie trafisz do szpitala. Potem, jak trafiłeś do szpitala, to że nie umrzesz, potem jak umarłeś to że nie na covid. !!! Widzicie w tym logikę – jest, ale szatańska logika której nie warto brać pod uwagę !!! Pozdrawiam Simona, Horbana, Guta, Niedzielskiego i innym pseudo medyków !!!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *